Библия для тебя
 home | news | Библия | cd-Раймер | siteMap разделы: Исследования Писаний | Евангелистам | На свободу! | Национальный парк  
НА САЙТЕ В ИНТЕРНЕТЕ
Саперна лопатка

Про амуніцію піхотинця третьої світової війни
На третій рік повномасштабної війни Росії проти України триденний бліцкриг по захопленню Києва плавно перейшов в окопну війну зразка першої світової. Третя, по суті світова війна, в цьому також нагадує і другу світову. При всіх "досягненнях" цивілізації в плані технології вбивства, все зводиться до класичного окопного протистояння піхоти. Попри апокаліптичні ядерні загрози, космічну та кібернетичну складову. Мабуть, нам сьогодні легше повірити в те, що остання війна людства, коли Гог із землі Магог прийде на землю Ізраїля, буде з луками, списами та щитами , які потім будуть спалювати аж 7 років (Ієзекііль, 39:9).

Відсторонений начебто через стан здоров'я головком ЗСУ В.Залужний , передбачаючи такий розвиток подій, написав до популярного видання The Economist велику статтю, благаючи союзників про допомогу в чотирьох напрямках. Це повітряна міць, радіоелектронна та контрбатарейна боротьба, а також технології подолання мінних перешкод. Сама війна переходить в позиційну форму.

Саперна лопатка
Наша допомога піхоті, 7 січня 2023 р.

Підтримка Заходу, звичайно, вагома, але вона йде із значними затримками. Коли щодня гинуть під обстрілами по сотні наших захисників , треба кожному щось робити. Сотні тисяч волонтерів знаходять для себе посильну справу, наближаючи перемогу.

Один з дієвих засобів індивідуального захисту піхотинця на передку - це поглибше закопатися в землю. Для цього й потрібна саперна лопатка . А також для багатьох побутових потреб.

В Біблії згадується ще одна важлива функція саперної лопатки.
"Когда пойдешь в поход против врагов твоих, берегись всего худого... Место должно быть у тебя вне стана, куда бы тебе выходить; кроме оружия твоего должна быть у тебя лопатка ; и когда будешь садиться вне [стана], выкопай ею [яму] и опять зарой [ею] испражнение твое, ибо Господь Бог твой ходит среди стана твоего, чтобы избавлять тебя и предавать врагов твоих [в руки твои], а [посему] стан твой должен быть свят, чтобы Он не увидел у тебя чего срамного и не отступил от тебя" (Втор.23:9-14).

Кажучи сучасною мовою, це санітарія під час окопного життя. І це дуже важливо. Особливо для тих, хто боїться Бога та має надію на захист згори. Для безбожників (а вони, на жаль, є) - це питання смороду та чистого одягу, морального стану та інфекції. Як би то не було, саморобні саперні лопатки потроху, але систематично відправляються на передову.
Антидронщику Григорію - бережи себе, синок!

Саперна лопатка.
Чергова партія саперних лопаток

Саперна лопатка. Про амуніцію піхотинця третьої світової війни
Саперні лопатки для фронту. Новий Буг.
23 листопада 2022 р.

Нижче мої зразки "народної творчості", чи "художньої самодіяльності", як кому подобається. Виготовляються в домашніх умовах.
Саперна лопатка
18 листопада 2022 р

Саперна лопатка
11 січня 2023 р

Саперна лопатка
17 лютого 2023 р

Саперна лопатка
18 березня 2023 р

Саперна лопатка
8 червня 2023 р

Саперна лопатка
8 серпня 2023 р

Саперна лопатка
19 січня 2024 р

Про амуніцію піхотинця третьої світової війни
Ждемо вас живими та здоровим, це весна 2023 р.

Бережіть себе, хлопці, та не лінуйтеся копати землю-матінку. Моліться Богу про захист та повертайтеся з перемогою.

На жаль, не маю відгуків щодо конструкції, крім того, що ручка має бути 40-45 см. Виготовляю з модифікаціями, залежно від металу, який надає місцевий фермер Сергій С. Буду вдячний за корективи з окопів. А також за послідовників. Пишіть електронною поштою - на головній сторінці.

Народна війна України проти нападу Росії продовжується.


23 березня 2024 р.

Ссылки по теме:
Бронежилет для души :: Конец войне :: Русский мир образца 2023 гКОММЕНТАРИЙ ДОБАВИТЬ СВОЙ
Капелан Ж., березень 2024 р:
Написано непогано.


Поисковые запросы в 2015 г:

Поисковые запросы 2011 г:


http://www.Bible-For-You.org/Publizist/saperna-lopatka.php
 Вверх Вернуться Написать Новости сайта Главная

Ad majorem Dei gloriam!