Библия для тебя - живое слово живого Бога

Розруха на полях

До Президента України Ющенка В.А.
від Клос Романа,
що проживає в с.Вікторівка,
Доманівського р-ну, Миколаївської обл.,
директора агрофірми "КлоРАВІА"

З В Е Р Н Е Н Н Я

Шановний Вікторе Андрійовичу!

Прошу Вас дати вказівку на розслідування грабіжницьких дій вчорашньої влади у Миколаївській області, в результаті яких 17 господарств нашого району було розорено, об'явлено банкрутами та пограбовано. Ці дії здійснювали екс-депутат Глух І.В., екс-голова облдержадміністрації Гаркуша О.М. та нардеп Козловський А.М. (під дахом Медведчука).

Наскільки я зрозумів, їх задум полягав у штучному збанкрученні господарств, їх розоренні шляхом арешту, вилучення, та скупки цого майна за безцінь через свого ліквідатора. Це давало можливість через безробіття знецінити земельні ділянки приватних землевласників для їх подальшої скупки напередодні дії закону про її продажу. Сценарій, наскільки мені відомо, належав Глуху І.В., проштовхував його Гаркуша О.М., а виконавцями були більш дрібні посадовці в районі.

Одним з таких господарств стала знищена приватна комерційно-виробнича агрофірма "КлоРАВІА", яку я очолюю, (справа 1/81 в Господарському суді Миколаївської області, суддя Волковицька Н.) Як результат - 4.5 млн. грн збитку у потерпілого господарства.

Ухвала Господарчого суду Миколаївської області була оскаржена мною у Одеському апеляційному суді та відмінена. Проте переведена на той час у Вищий господарчий Суд суддя Волковицька Н. разом із своїми "замовниками" добилась відміни рішення Одеського апеляційного суду, що відбувалось без моєї участі, як зацікавленої сторони. Було також відхилено касаційну скаргу на рішення Вищого господарчого суду без мого відома і Верховним судом України. Не взята до уваги і реституція.

Відкинуте також касаційне подання Гепрокуратури України від 7.11.03 за No 8/1/2 18899-03. Залишилася без зрушень кримінальна справа, відкрита Доманівською прокураторою по факту зловживань привезеним Глухом І.В. з Києва розпорядником-ліквідатором майна всіх 17 збанкрочених господарств Марухевичем В.Є. та виконавчою службою району. Є зафіксовані працівниками обласного 6-го відділу факти заниження зібраного врожаю соняшника та реалізації його безпосередньо з поля через підставного реалізатора Поплавського В.Л. без зважування та оформлення документів. Та всі зловживання покривались владою.

Вважаю, що на сьогоднішній день мої, та інших знищених владою господарств можливості для судового захисту вичерпані через корумпованість існуючих судових інстанцій та кругову поруку. Тому і звертаюсь до Вас, як гаранта моїх прав: захистіть мене, а також селян, яким я давав робочі місця (на час штучної ліквідації в агрофірмі було зайнято 169 працівників).

Наскільки міг, я робив усе можливе, щоб Ви перемогли на виборах на Доманівщині та в області. Я не претендую на високі керівні посади, хоча маю великий життєвий досвід і досвід керівника. Я хотів би продовжити свою справу, приносити користь людям і своїй державі. Наш район сільськогосподарський, який повністю зруйнований. Тому працювати є над чим. В тому числі і у ввіреній мені агрофірмі, тим більше, що на мені залишились банківські кредити та начислення до бюджету. І все це при умові незаконно арештованого та вилученого на 100% майна при нульовій заборгованості до бюджету на час арешту.

Надіюсь на Вашу допомогу та торжество справедливості.

7 лютого 2005 р

Щиро Ваш - Роман Клос.


ФОТОФАКТИ

Рештки гаражів та матеріального складу, с.Вікторівка
1. Рештки гаражів та матеріального складу, с.Вікторівка

 

Корівник та рештки МТФ, с.Зелений Гай
2. Корівник та рештки МТФ, с.Зелений Гай

 

Рештки капітальної споруди нового корівника, с.Зелений Гай
3. Рештки капітальної споруди нового корівника, с.Зелений Гай

 

Свинарник-маточник, с. Вікторівка
4. Свинарник-маточник, с. Вікторівка

 

Ферми, с. Вікторівка
5. Ферми, с. Вікторівка

 

Ферми, с. Вікторівка
6. Ферми, с. Вікторівка

 

Ферми, с. Вікторівка
7. Ферми, с. Вікторівка

 

Телятник, с. Вікторівка
8. Телятник, с. Вікторівка

 

Капітальні будови. Загальний вигляд будівельної бригади
9. Капітальні будови. Загальний вигляд будівельної бригади

 

Рештки майстерень та гаража, с. Зелений Яр
10. Рештки майстерень та гаража, с. Зелений Яр

 


http://www.Bible-For-You.org/Publizist/domanevka.htm